top of page

REFERENCE

„Spolupracuji s Katkou od založení společnosti, pomáhá nám vybrat ty správné kolegy do rychle se rozrůstajícího týmu. Této spolupráce si velmi vážím, přináší nám to efektivitu v náboru a neztrácíme čas hledáním, a procházením životopisů. Oceňuji také Kateřin koučovací přístup jak při vedení pohovorů, tak při další komunikaci se zaměstnanci. " 

DAVID GRBAVČIC / NUTREGO / SALES DIRECTOR

„Po ukončení více než 10ti leté kariéry ve středním managementu velké korporátní společnosti mi Kateřina pomohla ujasnit si mé další karierní plány a zorientovat se na současném trhu práce. Společně jsme identifikovali moje silné a slabé stránky, které mi pomohly nasměrovat moji budoucí kariéru správným směrem. Její rady jsem ocenil také při přípravě kvalitního životopisu, LinkedIn profilu a zejména při přípravě na pracovní pohovory. Kateřina je empatická, příjemná a velice ochotná koučka a personalistka. Velice jí děkuji za pomoc a pozitivní přístup, který mi byl inspirací."

PETR / VEDOUCÍ ODDĚLENÍ V MEZINÁRODNÍ POTRAVINÁŘSKÉ SPOLEČNOSTI

„Koučink pod vedením Kateřiny pro mě byl velmi přínosný a dal mi směr v mém dalším profesním růstu i seberozvoji. Oceňuji zejména lidský a zároveň profesionální přístup. Je zřejmé, že trenérka má s vedením týmu i jednotlivců dlouholeté zkušenosti a velmi nenásilnou a kreativní formou provází celým sezením.”

IRENA  / GRAFIČKA 

„Kateřina je mou dlouhodobou průvodkyní v mém osobnostním rozvoji.

Její služby jsem začala využívat, když jsem řešila téma slaďování práce, 

rodiny a osobního života. Pomocí velmi dobře kladených otázek mě Katka přivedla na myšlenku, že nemusím všechno dělat na 250 % procent, stačí, když budu fungovat na 100 % a dokonce někdy i na méně! Za to jí moc děkuji :-). Je to obrovská úleva. Katka mi pomohla i s dalšími tématy a to hlavně týkající se mé práce s lidmi, kterou vykonávám s láskou, ale někdy je opravdu náročná. Cením si hlavně toho, jak mi Katka trpělivě naslouchá a v centru dění jsem skutečně pouze já. A hlavně, nepřipadám si "zkoušená" a občas je u toho i sranda :-). Velmi Katku doporučuji!.”

IVANA ŠTĚRBOVÁ  / PERSONALISTKA 

„S Katkou se mi spolupracovalo po celou dobu mého působení v Nakladatelství FORUM perfektně. Její lidský, ale zároveň maximálně profesionální přístup byl jistotou toho, že všechna školení pod jejím

vedením dopadnou k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Katky si velmi vážím také jako osobnosti a jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost s ní úzce spolupracovat. Za každých okolností z ní totiž vyzařuje pozitivní přístup, ochota pomoci a laskavost."

HANA SKOUPÁ / NAKLADATELSTVÍ FORUM / PRODUKTOVÁ MANAŽERKA

bottom of page