VOLNÉ POZICE

Farmaceut/Lékárník asistent - Havířov

Hledáme člověka, kterého už nebaví dělat jen prodavače s vysokou školou. Nabízíme možnost setkat se s specifickou moderní biologickou léčbou a rozšířit si obzory o celý systém zásobování zdravotnických zařízení. Nejsme a nechceme být konkurencí velkých sítí - to, co lékárník prodá a vydá pacientovi, je v jeho kompetenci. Nemáme e-shopy, nemusíte vydávat krabice s fény a pak se dohadovat o jejich reklamaci, apod. Máme centrálu v Brně, která se stará o všechny vaše potřeby tak, abyste se mohli soustředit především na svoji práci.

Lékárníka hledáme pro lékárnu v Havířově mimo obchodní centrum a se standardní pracovní dobou bez večerů a víkendů. Umožňujeme flexibilitu s ohledem na pracovní dobu a zkrácené úvazky (min. však 0,7 úvazku). V týmu budete ještě s vedoucím lékárny a s farm. asistentkami.

Pokud vás nabídka zaujala a máte adekvátní farmaceutické vzdělání (magisterské), pošlete nám svůj stručný životopis. Nástup je možný ihned.

Ještě váháte a potřebujete více informací? Napište nám a můžeme si nezávazně a diskrétně popovídat. Těšíme se na vás

Dermatolog, Gynekolog, Internista - Geriatr

Odborná klinika na Praze 4 by do svého týmu ráda přivítala kolegy z oblasti dermatologie, gynekologie a interny (geriatrie). V případě dermatologie je atestace nutná. Internista je poptáván v regionech: Týn n.Vltavou a Tišnov u Brna. Spolupráce možná na jakýkoli úvazek (i pár hodin týdně) s flexibilní pracovní dobou.

Klinika nabízí profesionální a příjemné prostředí, multioborový přístup, zajištění supervize a řadu firemních benefitů, jako jsou placené kurzy a školení, podíl na zisku a jiné.

V případě zájmu či dotazů mne prosím kontaktujte.

Těšíme se na Vás

Nutriční terapeut v oblasti klinické výživy - Liberecko, Ústí nad Labem či Olomoucko

HLEDÁME NOVÉ ČLENY TÝMU DO ROZVÍJEJÍCÍ SE ČESKO-ANGLICKÉ SPOLEČNOSTI S VELMI SILNÝM ZÁZEMÍM.
Zabýváme se klinickou výživou a naše produkty klinické výživy jsou pro pacienty s onkologickým onemocněním, pacienty s poruchou příjmu potravy, pacienty před chirurgickým výkonem a po operacích na gastrointestinálním traktu a v neposlední řadě geriatričtí pacienty.

 

Aktuálně hledáme tři zkušené nutriční terapeuty/terapeutky v oblasti nutriční terapie, klinické výživy a interní medicíny pro region Liberec, Ústí nad Labem a Olomouc.

Potřebujeme od vás flexibilitu, ochotu cestovat, samostatnost, alespoň základní znalosti z klinické výživy, komunikativnost a proklientské chování. Důležitá je znalost nemocničního prostředí a min. 1 rok praxe jako nutriční terapeut.

Čeká vás:

- spolupráce s našimi zákazníky – domovy pro seniory, nemocnice, ..

- spolupráce s kolegy z obchodního týmu

- aktivní komunikace s vrchními sestrami a pacienty v daném zařízení,

- motivace ošetřujícího personálu a pacientů,

- měření pacientů pro stanovení a sestavování jídelníčků a dietních opatření na míru

 

Nabízíme flexibilní práci v progresivním týmu a práci v nové zajímavé studii se schváleným grantem. Získáte velmi dobře hodnocenou práci a možnost částečně pracovat z domova. Zakládáme si na férovém jednání.

 

Spolupráce na zkrácený úvazek na ičo nebo dpp.

Nástup je preferovaný od června/července.

Budeme rádi, když nám pošlete svůj životopis. Těšíme se na Vás.

© 2018 EMPREGO. VYTVOŘENO S WIX.COM

Kateřina Nechanická   |   katerina@emprego.cz   |   720 752 879